עריכת תמונות בצילומי תדמית

עריכת תמונות בצילומי תדמית

בצילומי תדמית מאוד חשוב להקפיד על עריכת תמונות אמינה. להבדיל מתמונות בצילומי אופנה וביוטי שרואים במגזינים, עריכת התמונות בצילומי תדמית היא יותר מתונה.

בצילומי תדמית חשוב מאוד לבדל את העסק שלך ואת מי שאת/ה מייצגים, התמונות צריכות להיות שיווקיות וכמובן מחמיאות. אבל כשמגיעים לעריכת התמונות חשוב לשמור על תמונות אוטנתיות, כלומר שתשארו אמינים לעצמכם.

היום כמעט כל הלקוחות שלנו מחפשים אותנו קודם כל ברשת, כדי לראות אותנו, מי אנחנו, איפה אנחנו נמצאים, איך החלל עבודה שלנו נראה וכו'. ולכן יש חשיבות גדולה שהלקוח הפוטנציאלי שפוגש את התמונה שלנו ברשת גם יזהה אותנו לאחר מכן בפגישה אישית פנים מול פנים. לכן אני מקפידה שהעריכה של התמונות תשאר קרובה למציאות, כלומר העריכה אינה מוגזמת. העריכה בצילומי תדמית היא בעיקר בהוצאת כתמים, פצעים, פגמים, הורדת כהויות מסביב לעיניים והדגשת תווי הפנים.

צילום תדמית LUV Photography   צילום תדמית LUV Photography   צילום תדמית LUV Photography

אני נתקלת לא פעם בתמונות בהן מוחקים מהפנים כל נקבובית נושמת 🙂 ולא כך זה צריך להיראות. תשארו נאמנים לעצמכם וכך הלקוחות שלכם ירגישו הרבה יותר בנוח ליצור איתכם קשר וכמובן שכך תשדרו הרבה יותר אמינות.

מקווה הפוסט הזה שימש אתכם לטובה 🙂

שלכם,

לילך

 

לקריאה נוספת: "אני לא פוטוגנית"

פוסטים אחרונים

צילום לילך אוזן -צילום בועות צבעוניות

איך מצלמים בועות צבעוניות?

https://www.youtube.com/watch?v=2qluIvE4MNs&feature=youtu.be סרטון הסבר איך מצלמים בועות צבעוניות את התמונות האלה צילמתי להנאתי לפני כמה שבועות עוד לפני תקופת הקורונה. במקביל לעבודות צילום שיש לי אני

להמשך קריאה »
צילומי תדמית לחברות - לילך אוזן

צילומי תדמית ופורטרט לחברות ועסקים גדולים

"תמונה אחת שווה אלף מילים" היא לא קלישאה. בעולם העסקי של היום, החלטות מתקבלות מהר. אם באתר שלכם מוצגות תמונות חובבניות ו/או לא אחידות של המנהלים ועובדי החברה, הדבר בהחלט עלול להקרין לרעה על טיב המוצר או השירות שאתם מספקים.

להמשך קריאה »
נגישות