5 טיפים לשיווק נכון בפייסבוק

שיווק נכון בפייסבוק

ייתכן שאתם כבר יודעים את רוב הטיפים שרשמתי כאן או לפחות חלקם, אבל תמיד טוב להיזכר, נכון? 🙂

  1. ממליצה להתחבר ללקוחות שלכם בפייסבוק. כך שתוכלו לתייג אותם בתמונות או בפוסטים שאתם מפרסמים בדף העסקי שלכם. בכדי לגרום לפוסט להיחשף בפני החברים והמשפחה שלהם.
  2. השתמשו בפרופיל האישי שלכם בפייסבוק כאמצעי לכך שהלקוחות שלכם יוכלו להכיר אתכם באופן אישי. שתפו תמונות של בעלי החיים שלכם, שתפו סיפורים או דברים אישיים שקרו לכם. כל דבר שיעזור להם להכיר אתכם יותר. כאשר אתם חברים שלהם בפייסבוק אתם נשארים בתודעה שלהם כל הזמן 🙂
  3. תהיו מעניינים בדף העסקי שלכם! לא פשוט לגרום לאוהדים שלנו להגיב ולעקוב אחרינו בדף העסקי. השתדלו לכתוב פוסטים מצחיקים ושנונים. שתפו אותם בערכים מהתחום שלכם בכדי שירצו להמשיך לעקוב אחריכם ולהגיב ולשתף את הפוסטים שלכם.
  4. לא מומלץ לשתף את הדעות הפוליטיות שלכם בפייסבוק ובכלל ברשת. השתדלו להימנע מלהביע דעות פוליטיות גם אם זה מאוד מדגדג לכם באצבעות זה עלול לגרום לאנשים לשנות את דעתם עליכם או לשקול מחדש אם להמשיך לעבוד איתכם.
  5. השתמשו בתרבות דיבור מנומסת גם ברשת. כתבו תגובות או פוסטים מנומסים, השתמשו במילות הקסם 🙂 הימנעו משימוש מרובה בסימני קריאה זה עלול להתפרש כצעקות.

מקווה שחידשתי לכם אפילו בקצת 🙂

מוזמנים לעקוב אחריי בדף העסקי שלי 

שלכם,

לילך

לקריאה נוספת: מאגר תמונות שיווקיות

פוסטים אחרונים

צילום לילך אוזן -צילום בועות צבעוניות

איך מצלמים בועות צבעוניות?

https://www.youtube.com/watch?v=2qluIvE4MNs&feature=youtu.be סרטון הסבר איך מצלמים בועות צבעוניות את התמונות האלה צילמתי להנאתי לפני כמה שבועות עוד לפני תקופת הקורונה. במקביל לעבודות צילום שיש לי אני

להמשך קריאה »
צילומי תדמית לחברות - לילך אוזן

צילומי תדמית ופורטרט לחברות ועסקים גדולים

"תמונה אחת שווה אלף מילים" היא לא קלישאה. בעולם העסקי של היום, החלטות מתקבלות מהר. אם באתר שלכם מוצגות תמונות חובבניות ו/או לא אחידות של המנהלים ועובדי החברה, הדבר בהחלט עלול להקרין לרעה על טיב המוצר או השירות שאתם מספקים.

להמשך קריאה »
נגישות