רעיון מגניב למתנה ללקוחות שלכם!

השנה הרבה התלהבו מהיומן החדש שלי 🙂 הדפסתי יומן שהכריכה שלו היא קובץ של תמונות שצילמתי שאני מאוד אוהבת. התמונה למטה צולמה מהנייד.

יומן

אפשר כמובן לחשוב על רעיונות אחרים שאפשר לעשות איתו כמו למשל לתת ללקוחות שלכם במתנה לשנה החדשה, ובכריכה לשים תמונות עם משפטי השראה אם את מהתחום הטיפולי. אפשר גם כמובן להשתמש בו לצרכים עסקיים או אישיים. אם יש לך קליניקה את יכולה לשים בו תמונות מקצועיות של הקליניקה שלך בצירוף תמונות נוספות שמייצגות את העסק שלך. תחשבו איך הוא יכול לשמש אתכם עוד מבחינה שיווקית. אני יודעת שרובינו משתמשים ביומן של הסמארטפון, אבל לי אישי היומן של פעם הרבה יותר נוח וכיפי 🙂 (ואני בטוחה שיש עוד הרבה שחושבים כמוני).

ואם בכל זאת לא בא לכם על יומן של פעם 🙂 אתם יכולים להדפיס על כריכה של מחברת שרושמים בה רעיונות, מחשבות, הערות, סיכומי פגישה ועוד..

מקווה שאהבתם 🙂

לשאלות ובירורים ניתן ליצור איתי קשר ב- lilachphoto@gmail.com

לילך

פוסטים אחרונים

צילום לילך אוזן -צילום בועות צבעוניות

איך מצלמים בועות צבעוניות?

https://www.youtube.com/watch?v=2qluIvE4MNs&feature=youtu.be סרטון הסבר איך מצלמים בועות צבעוניות את התמונות האלה צילמתי להנאתי לפני כמה שבועות עוד לפני תקופת הקורונה. במקביל לעבודות צילום שיש לי אני

להמשך קריאה »
צילומי תדמית לחברות - לילך אוזן

צילומי תדמית ופורטרט לחברות ועסקים גדולים

"תמונה אחת שווה אלף מילים" היא לא קלישאה. בעולם העסקי של היום, החלטות מתקבלות מהר. אם באתר שלכם מוצגות תמונות חובבניות ו/או לא אחידות של המנהלים ועובדי החברה, הדבר בהחלט עלול להקרין לרעה על טיב המוצר או השירות שאתם מספקים.

להמשך קריאה »
נגישות