אודותי

שלום לכם,

קוראים לי לילך, נשואה לאורן החתיך ואמא לנורית ולשקד המופלאות.

מגיל צעיר הבנתי שהתשוקה הכי גדולה בחיי היא צילום. הרגע הזה בו אני מקפיאה מצבים וסיטואציות בחיים והופכת אותם לזיכרונות ויזואליים כבש אותי. כבר כילדה, לא נפרדתי מהמצלמה אף לא לרגע ותיעדתי את כל האירועים המשפחתיים בחדוות צילום בלתי נשלטת.

בתחילת דרכי חשבתי שהתפקיד שלי הוא להיות שקופה, להעלם, להפוך ל "בלתי נראית", לא להפריע לרגע לקרות, אבל במשך השנים, הבנתי שאנשים רבים צריכים את עזרתי על מנת להיפתח ולהרגיש בנוח כשיש מצלמה בסביבתם הקרובה.  היום אני יודעת לאזן את שני התפקידים, ומלבד ההיבט הטכני אני מונעת גם מהרגש. למדתי כיצד ניתן להוציא מכל אדם את הצדדים היפים והטובים שלו. (גם מאלו שנשבעו לי שוב ושוב בשיחתנו הראשונה שהם לא אנשים פוטוגניים).

מי שרואה אותי, בקלות יכול להתבלבל ולחשוב שאני בוגרת, (אני בהחלט יכולה להיות רצינית ולהתנהג "בהתאם", במיוחד כשאני מרכיבה משקפים…), אך עמוק בפנים נותרתי ילדה קטנה ויצירתית, מלאה ברעיונות, פנטזיות וחלומות שברצוני להגשים.

למדתי צילום דיגיטלי ופוטושופ בארה"ב ,צילום סטודיו ב"קאמרה אובסקורה" ,תאורה מעשית ב"גליץ", בית ספר לצילום וצילומי וידאו ועריכה בבית ספר "גברא". וכן השתתפתי בסדנאות רבות בהדרכת צלמים מוערכים.

במשך תקופה ארוכה התגוררתי בארה"ב (סיאטל, וושינגטון), השתתפתי בתערוכות קבוצתיות  שונות וצברתי ניסיון רב בתחום. עבדתי עם שני צלמים בצילומי סטודיו ואירועים אך בעיקר צילמתי  צילומי נוף. הטבע הפראי סנוור אותי, ובעזרת מצלמתי האהובה דאז, עברתי הרפתקאות רבות וחקרתי את הפארקים הלאומיים לאורכם ולרוחבם.

בהמשך למדתי פוטותרפיה בבית ספר "חשיפה" באוניברסיטה הפתוחה והיום אני מלווה בעיקר נשים בתהליך "צילום רגשי" שפיתחתי אחרי שנים של צילום א.נשים, הקשבה והתבוננות. 

הסטודיו שלי נמצא בשכונת "קרית מטלון", בפתח תקווה ואני מגיעה עם הציוד המתאים לכל מקום.

אני מאמינה בתחושות הבטן ובאינטואיציה שלי כאישה וכצלמת מקצועית ויודעת שתמונה טובה יוצאת כשאני מפעילה את כל החושים והאינסטינקטים שלי רק למען מטרה אחת – שאתם תצאו בתמונה בדיוק כפי שחלמתם.

כיום אני מתמקדת בעיקר בצילומי תדמית לעסקים ולחברות, צילומי מוצר (פקשוט ואווירה) לאתרי איקומרס, לקטלוגים וכן צילומי לייף סטייל לרשתות החברתיות. 

תהנו מהביקור באתר שלי ומקווה לפגוש אתכם בקרוב.

שלכם,
לילך 

צילום תדמית ללילך אוזן
דילוג לתוכן