סרטונים לעסקים

עולם השיווק הוא עולם מאתגר ודינמי. אם יש לך מוצר או עסק מנצח, זה הזמן לחזק את המותג ולהפיץ את האור שלו לעולם בעזרת סרטון אווירה או סרטון תדמית מקצועי!

סרטון אווירה לחברת טאוברד המתעד את תהליך הכנת הפיתות במפעל

סרטון תדמית לגלי תמיר הגוף היוצר

סרטון תדמית לעסק היהלום העסקי – ייעוץ וליווי אסטרטגי ארגוני בבעלות חדוה ארד ומירב שטרן

סרטון תדמית לשרה זלוף – מומחית במערכות יחסים ובזוגיות

סרטון אווירה לסטודיו לצורפות בנתניה של איציק חדד

סרטון אווירה לחן לויפור, מעסה ורפלקסולוגית מומחית  "הקשבה מהלב"

בהשלמה לצילומי סטילס, סרטוני וידאו הם תוכן ויזואלי עשיר שמייצר מעורבות רב-חושית. לא בכדי סרטוני וידאו נחשבים היום לאמצעי השיווקי היעיל ביותר של כל עסק.

בין אם מדובר במיתוג, בחשיפה לקהלים חדשים או בהגדלת מכירות, לסרטון וידיאו מקצועי ומוקפד יש את הכוח לסייע לעסק שלך להשיג את מטרותיו.

סרטוני וידאו עם לילך אוזן

יחד איתי, תעברו יום צילומים שכולו חוויה בו נגבש את סיפורו הייחודי של המותג או של העסק שלכם.

אבל עוד לפני- כהכנה, אנחנו נעבוד יחד כדי למקד ולדייק את הצילומים ולהבטיח תוצאות מושלמות. נשוחח לעומק על המוצר/עסק, על הקהלים ואפילו קצת על המתחרים.

נבנה תסריט מסודר. נחליט היכן יצולם הסרטון ומה הקונספט המוביל. נחליט איזה סיפור מספרים ואיך. נחליט על רקעים, אקססוריז ואפילו מה תלבשו במידה ואתם מופיעים. ולבסוף, גם איזה טקסט ילווה את הסרטון.

התהליך כולל גם עריכה, עד לקבלת מוצר מוגמר שצועק "שתף אותי!", והכל עם המון המון סבלנות ושירות לבבי.

ואם אתם זקוקים לאיפור מקצועי או לסטיילינג, הסירו דאגה מלבכם כי אני אשמח לדאוג גם לזה.

אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ולקבל את כל התשובות לשאלות שבוודאי עוד יש לכם.

שלכם,

לילך

לילך נפלאה. את אחת מנשות המקצוע שמעוררות אצלי צורך עז לפרגן להן. הזמנתי אותך לצילום סרטון תדמית עבור קורס שאני מעבירה בפענוח ציורים. הגעת למפגש בהנחייתי עם תלמידותיי, מפגש רגיש במיוחד, לא היה קל להכניס אדם חיצוני למעגל הנשי הפרטי והאנטימי. רובנו קבוצת נשים שלא אוהבת להצטלם. באת אלינו בשקט ובצנעה, הבאת איתך טונות של סבלנות ונחת- וייצרת סביבנו הילה של קסם. תפסת אותנו בזוויות טבעיות, יפות ומרגשות ובנית סרטון מקסים, עם חשיבה מעמיקה ויצירתיות. לא חסכת בעבודת הכנה. הבנת את ההשראות שלי והתוצאה נוגעת לליבי. אני שמחה שהכרתי אותך. בעולם העצמאיות, לפגוש אשת מקצוע מוכשרת, יצירתית, הוגנת שהיא גם אישיות מקסימה, זה לא מובן מאליו! תודה מכל הלב. אני בטוחה שאמשיך להעזר בך גם בהמשך.
גלי תמיר
פסיכותרפיה גופנית
נגישות