מה זה צילומי מוצר?

האם יש לכם מוצר שאתם מוכרים או משווקים?

   כן / לא

האם חשוב לכם מה אנשים חושבים על המוצר שלכם כאשר הם נכנסים לפייסבוק, לאינסטגרם או לחנות האונליין שלכם?

   כן / לא

האם אתם חושבים שהתמונות של המוצרים שלכם היו יכולות להיות טובות ומדויקות יותר?

   כן / לא

האם חשוב לכם להשאיר רושם ראשוני חיובי בפני קהל היעד העסקי שלכם?

   כן / לא

האם הייתם שמחים לדעת שבכל עת שתחפצו יעמוד לרשותכם סט תמונות מקצועי ומחמיא של המוצרים שלכם?

   כן / לא

אם עניתם "כן" לפחות על אחת מהשאלות, אני ממליצה שתתקשרו אלי 🙂

Previous
Next

מה זה צילומי מוצר?

אם אתם בעלי עסקים שמוכרים או משווקים מוצרים, אתם בוודאי מכירים את הביטוי "צילום מוצר". בין אם מדובר בצילומי אווירה או ב"פקשוט" קלאסי, אין ספק כי אתם מודעים לכוחן של תמונות מקצועיות כדי לחזק את המיתוג, להפיץ את האור של המוצר לעולם, וככלי להגדלת מכירות.

למה צילומי מוצר מקצועיים כל כך חשובים?

צילומי מוצר הם חלון הראווה של המוצר שלכם. לצילומי מוצר מקצועיים בראש ובראשונה מטרה שיווקית: צילומי מוצר הם סוג של תוכן ויזואלי אשר נועד לחזק תדמית ו/או מכירות, גם באונליין (אתר אינטרנט, אי-קומרס, מדיה חברתית) וגם באוף-ליין (קטלוג, עלון, מודעות). חשוב לזכור כי צילומי מוצר מהווים בדרך כלל את האינטראקציה הראשונה של הקהל עם המוצר. ובעולם התחרותי של היום, אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני.

מה ההבדל בין צילומי אווירה לבין צילומי פקשוט?

צילומי אווירה הם צילומי מוצר שבאים להמחיש לצופה את החוויה של השימוש במוצר, חוויה שתתורגם להזדהות ולבסוף לרכישה. על כן לרוב נשתמש ברקעים, בלוקיישן ייעודי, בדוגמנים ובאביזרים נלווים. הצילומים האלה נקראים גם צילומי לייף סטייל.

צילום פקשוט הוא לרוב צילום מוצר על רקע לבן נקי. כאן אנחנו נצלם בפוקוס על המוצר עצמו בכדי להמחיש איך הוא נראה ומרגיש במציאות, ללא אובייקטים נוספים ברקע. צילום זה לרוב ייחשב לצילום מסחרי, ומשמש בעיקר לפרסום ולשיווק: לאתר האינטרנט, לקטלוג מוצרים, לפרסום בפייסבוק או באינסטגרם ובחנויות מקוונות כמו מרמלדה, אטסי ואמזון.

מה עוד צריך לדעת על צילום מוצר?

כפי שכבר הבנתם, על איכותם של צילומי מוצר פשוט אסור להתפשר. סביבה, רקע, תפאורה, קומפוזיציה, זוויות ותאורה מדויקות, ולבסוף עריכה, הם רק חלק ממכלול האתגרים העומדים בפני הצלם בבואו.ה להפיק לכם סט תמונות מושלם, כזה שתהיו גאים בו ואשר ישמש אתכם לשנים קדימה בכל פלטפורמה שתחפצו.

איפה עושים צילומי מוצר מקצועיים?

צילומי מוצר נחשבים חשובים ומורכבים כאחד. ובהתחשב בעובדה שצילומי מוצר מקצועיים אמורים לבדל אתכם מהמתחרים וללוות אתכם במשך תקופה ארוכה ועל פני סוגי מדיה רבים, באמת שאין תחליף לצלם מקצועי. צלם מקצועי ומנוסה, שיידע להתחבר למוצר שלך, מבין בדיוק מהן מטרות הצילום, ורצוי שיהיה גם יצירתי מספיק (בפרט בשלב העריכה) כדי שיידע גם להעביר חוויה מעבר לפונקציונליות של המוצר. רק ככה תוכלו לצאת עם סט תמונות מגוון ועשיר, שיתאים להצגת המוצר בכל פלטפורמה.

Previous
Next
צילום תדמית של רופאה במרפאה

צילומי תדמית וסטיילינג

פעמים רבות כשלקוחה מתאמת איתי צילומי תדמית אנחנו גם מתכננות מה ללבוש לצילומים. זה מתחיל מזה שהלקוחה שולחת אלי תמונות של סטים של בגדים שהיא

עוד... »
צילומי תדמית לנשים של אירית תורג'מן מדריכת הורים

צילומי תדמית לנשים

אתחיל את הפוסט בזה שאני מאוד אוהבת צילומי תדמית לנשים עצמאיות מנהיגות שרוצות להגדיל את מאגר הלקוחות ולהרחיב את פעילות העסק – גם ברמה המקצועית

עוד... »
צילום תדמית של סלבינה עוז יועצת עסקית

צילום תדמית לעסק

אנחנו כבר יודעים שצילומי תדמית הם דבר הכרחי לכל עסק הרוצה להיחשף באפיקי השיווק האין סופיים שהעידן הזה מציע לנו.  אם אתם רוצים לעשות צילומי

עוד... »
צילומי לייף סטייל של טאוברד

מה זה צילומי מוצר?

האם יש לכם מוצר שאתם מוכרים או משווקים?    כן / לא האם חשוב לכם מה אנשים חושבים על המוצר שלכם כאשר הם נכנסים לפייסבוק,

עוד... »
נגישות