יומן שיווקי

יומן שיווקי

תתארו לכם יומן ייחודי ושונה שמותאם במיוחד לעסק שלכם… יומן שהכריכה שלו היא אוסף של תמונות תדמית שלך, של העסק שלך, של המוצרים שאתם מוכרים. יומן שמשקף את העסק שלכם את העשייה שלכם.

כולם יודעים שרושם ראשוני מאוד חשוב! אז כשאתם הולכים לפגישה עסקית תניחו את היומן על השולחן בכדי לעורר עניין ולגרום לצד השני להבין כמה שאתם רציניים בנוגע לעסק שלכם.

בנוסף להבט השיווקי יש את ההבט החזותי שנמצא איתכם בכל יום. ידוע שלהיות עצמאי זה לא פשוט 🙂 במיוחד שזה עסק של איש אחד. חשוב תמיד לדחוף אותו, לשווק, לצאת לפגישות, לחשוב על רעיונות חדשים וכו' ולפעמים מה לעשות אין לנו מוטיבציה לעשות את כל זה. הרעיון של היומן שהוא תמיד שם איתנו להזכיר לנו מה המטרה שלנו, למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים, עוזר לנו להמשיך להיות ממוקדים.

יומן תדמיתי - luv photography  יומן תדמית - luv photography  יומן תדמיתי עסקי - luv photography  יומן תדמיתי לעסק - luv photography

מזמינה אתכם לעשות צילומי תדמית לעסק שלכם. צילומים שיווקים ומקוריים שבאמת ימכרו את העסק שלכם. יעבירו את המסרים שאתם רוצים להעביר ללקוחות הפוטנציאליים שלכם. בחודשי הקיץ החמים אני עושה מבצע משתלם לצילומי תדמית תוכלו לקרוא על מבצע כאן! וגם תקבלו יומן שיווקי!

דוגמאות לצילומי תדמית 

דוגמאות לצילומי מוצר

לפרטים ותיאום מועד התקשרו ל-054-4268787 או במייל lilachphoto@gmail.com

שלכם,

לילך

פוסטים אחרונים

צילום לילך אוזן -צילום בועות צבעוניות

איך מצלמים בועות צבעוניות?

https://www.youtube.com/watch?v=2qluIvE4MNs&feature=youtu.be סרטון הסבר איך מצלמים בועות צבעוניות את התמונות האלה צילמתי להנאתי לפני כמה שבועות עוד לפני תקופת הקורונה. במקביל לעבודות צילום שיש לי אני

להמשך קריאה »
צילומי תדמית לחברות - לילך אוזן

צילומי תדמית ופורטרט לחברות ועסקים גדולים

"תמונה אחת שווה אלף מילים" היא לא קלישאה. בעולם העסקי של היום, החלטות מתקבלות מהר. אם באתר שלכם מוצגות תמונות חובבניות ו/או לא אחידות של המנהלים ועובדי החברה, הדבר בהחלט עלול להקרין לרעה על טיב המוצר או השירות שאתם מספקים.

להמשך קריאה »
נגישות