מדריך ללקוחות לפני צילום תדמית

כצלמת תדמית מקצועית ומנוסה, סופר חשוב לספק הדרכה והכוונה ללקוחות לפני צילומי פורטרט. הנה כמה טיפים שאספתי עבורכם, כיצד להתכונן לצילומי תדמית מוצלחים:

נהלו שיחה על מטרת הצילומים – עוד לפני צילומי התדמית, שוחחו עם הצלמ.ת שלכם על מטרת הצילום. סוג צילומי הפורטרט שתרצו והשימוש המיועד בתמונות. תיאום ציפיות יספק את התוצאות הכי טובות שגם תואמות את הציפיות שלכם. 

המלצות ללבוש – חשוב לקבל ייעוץ בנוגע ללבוש לצילום. יש להיערך לכך מראש או בליווי של סטיילסטית מקצועית או בלספק לצלמ.ת את מה שאתם מתכננים ללבוש לצילומים – ממליצה גם לשלוח להם תמונות שלכם מודדים את הסטים שאתם מתכננים ללבוש בצילומים. מומלץ להימנע מבגדים עם לוגואים גדולים, גרפיקה או דפוסים מסיחים את הדעת.

צילומי תדמית לרופאה במרפאה
צילומי תדמית לרופאת עיניים בקליניקה

המלצה על איפור מקצועי – מומלץ בחום להתאפר באופן מקצועי עם אחת המאפרות שאני עובדת איתן או עם מאפרת מקצועית המנוסה באיפור לצילומי תדמית. איפור לצילומי תדמית הוא איפור טבעי ויום יומי ואינו איפור. כמו כן, מומלץ גם להסתפר או לצבוע את השיער כמה ימים לפני הצילומים אם יש צורך כמובן. 

זמן ומיקום – שאלו כמה זמן ייקח סשן הצילום, מה עליכם להביא ולמה לצפות במהלך יום הצילום. בקשו הנחיות ברורות לגבי המיקום, החניה ופרטים נוספים.

צילומי תדמית לעורכת דין על רקע לבן
צילום תדמיתי לנועה בזק הראל

זמן להרגע ולהנות – חשוב לזכור להירגע וליהנות במהלך צילומי התדמית. כדאי לבדוק איך הצלם או הצלמת שלכם יוכלו לעודד אתכם בזמן הצילומים. ויעזרו לכם להרגיש בנוח ונינוחות מול המצלמה.

צילום רגשי באובדן

צילום רגשי בעת אובדן

כבר הרבה זמן רציתי לכתוב את הפוסט הזה. על התהליך שהעברתי את עצמי דרך האובדן האישי שלי שקרה לפני חמש שנים. לפני חמש שנים האבא

עוד... »
צילום לאישה ששכובת על דשא ירוק בטבע

צילום רגשי

צילום רגשי כבר הרבה זמן נמצא אצלי כשירות אבל לדבר עליו בפועל לא היה לי פשוט. ככל הנראה מהסיבה שזה לוקח את הצילום למעמקים נוספים

עוד... »
דילוג לתוכן