מה ההבדל בין יום צילומים מרוכז ליום צילומים אישי?

בצילומי תדמית לעצמאים ובעלי עסקים אני מקיימת יום צילום אישי לאותו בעל עסק או LUV DAY שהוא יום צילום מרוכז לכמה מצולמים באותו היום.

מעיין סבג "רגע לשימה"

ביום צילומים אישי אני כול כולי איתך לכמה שעות. יום כזה מתאים לאנשים שטרם הצטלמו באופן מקצועי וזקוקים למאגר של תמונות תדמית לרשתות החברתיות ולאתר שלהם. אך בעיקר- מתאימים לאנשים עם טיפה פחות בטחון עצמי וזקוקים ליותר תשומת לב וזמן בכדי להיפתח אליי ובעיקר אל המצלמה.

איה גוז מעצבת פנים

שירות נוסף שאני מעניקה הוא יום צילום מרוכז במסגרת LUV DAY. זהו יום צילום בו כמה מצולמים מגיעים באותו היום ובשעה ידועה מראש ולמשך שעה בלבד. יום הצילומים כולל איפור מקצועי. היתרונות ביום כזה שהוא מתאים לאנשים שזקוקים במיידית לתמונות עדכניות לרגל אתר חדש שעולה בקרוב, בלוג חדש שהם מתכננים לפתוח במטרה לקדם את העסק שלהם או אפילו ספר חדש שהם מוציאים. היתרון המובהק הוא שהמחיר ליום כזה נמוך משמעותית מיום צילומים אישי והוא מתאים לאנשים שהצטלמו בעבר ומנוסים יותר בלעמוד מול המצלמה ועם יותר בטחון כדי לדעת מה הם רוצים.

עופרה בראף

אני כאן כמובן כדי לעזור לכם להתאים את יום הצילומים שהכי נכון לכם, למטרות שלכם וגם לתקציב שלכם.


אל תהססו לפנות אלי ואני מבטיחה שיחד נגיע להחלטה הנכונה עבורכם.

פוסטים אחרונים

צילום לילך אוזן -צילום בועות צבעוניות

איך מצלמים בועות צבעוניות?

https://www.youtube.com/watch?v=2qluIvE4MNs&feature=youtu.be סרטון הסבר איך מצלמים בועות צבעוניות את התמונות האלה צילמתי להנאתי לפני כמה שבועות עוד לפני תקופת הקורונה. במקביל לעבודות צילום שיש לי אני

להמשך קריאה »
צילומי תדמית לחברות - לילך אוזן

צילומי תדמית ופורטרט לחברות ועסקים גדולים

"תמונה אחת שווה אלף מילים" היא לא קלישאה. בעולם העסקי של היום, החלטות מתקבלות מהר. אם באתר שלכם מוצגות תמונות חובבניות ו/או לא אחידות של המנהלים ועובדי החברה, הדבר בהחלט עלול להקרין לרעה על טיב המוצר או השירות שאתם מספקים.

להמשך קריאה »
נגישות