מה ההבדל בין יום צילומי תדמית מרוכז ליום צילומי תדמית אישי?

בצילומי תדמית לעצמאים ובעלי עסקים אני מקיימת יום צילום אישי לאותו בעל עסק או LUV DAY שהוא יום צילום מרוכז לכמה מצולמים באותו היום.

מעיין סבג "רגע לשימה"

ביום צילומים אישי אני כול כולי איתך לכמה שעות. יום כזה מתאים לאנשים שטרם הצטלמו באופן מקצועי וזקוקים למאגר של תמונות תדמית לרשתות החברתיות ולאתר שלהם. אך בעיקר- מתאימים לאנשים עם טיפה פחות בטחון עצמי וזקוקים ליותר תשומת לב וזמן בכדי להיפתח אליי ובעיקר אל המצלמה.

איה גוז מעצבת פנים

שירות נוסף שאני מעניקה הוא יום צילום מרוכז במסגרת LUV DAY. זהו יום צילום בו כמה מצולמים מגיעים באותו היום ובשעה ידועה מראש ולמשך שעה בלבד. יום הצילומים כולל איפור מקצועי. היתרונות ביום כזה שהוא מתאים לאנשים שזקוקים במיידית לתמונות עדכניות לרגל אתר חדש שעולה בקרוב, בלוג חדש שהם מתכננים לפתוח במטרה לקדם את העסק שלהם או אפילו ספר חדש שהם מוציאים. היתרון המובהק הוא שהמחיר ליום כזה נמוך משמעותית מיום צילומים אישי והוא מתאים לאנשים שהצטלמו בעבר ומנוסים יותר בלעמוד מול המצלמה ועם יותר בטחון כדי לדעת מה הם רוצים.

עופרה בראף

אני כאן כמובן כדי לעזור לכם להתאים את יום הצילומים שהכי נכון לכם, למטרות שלכם וגם לתקציב שלכם.


אל תהססו לפנות אלי ואני מבטיחה שיחד נגיע להחלטה הנכונה עבורכם.

צילום לייף סטייל - LUV Photography

מה זה צילומי מוצר?

האם יש לכם מוצר שאתם מוכרים או משווקים?    כן / לא האם חשוב לכם מה אנשים חושבים על המוצר שלכם כאשר הם נכנסים לפייסבוק,

עוד... »
צילום לייף סטייל - LUV Photography

התבוננות

פעם בתחילת דרכי כצלמת הייתי ממש הולכת על קצה האצבעות כמו חתולה כדי שלא ירגישו בנוכחותי, הייתי מסתכלת מהצד על הדברים ורוצה לתפוס אותם איך

עוד... »
צילומי תדמית לנשים - צילום לאתרים - LUV Photography

צילומי תדמית בבית העסק

אחד הדברים שאני הכי אוהבת בעבודתי הוא להגיע לבית העסק ולתעד שם את פועלם ועיסוקם של האנשים העובדים והמשקיעים את מיטב זמנם בו. צילומי התדמית

עוד... »
נגישות