צילומי תדמית בבית העסק

אחד הדברים שאני הכי אוהבת בעבודתי הוא להגיע לבית העסק ולתעד שם את פועלם ועיסוקם של האנשים העובדים והמשקיעים את מיטב זמנם בו.

צילומי התדמית שאני מצלמת בבית העסק מטרתם לשווק ולפרסם את אותו עסק ולשקף ללקוחות הפוטנציאלים שנתקלים בו ברשת את האני מאמין של אותו עסק ואיך הוא יכול לעזור לאותו לקוח.

בין אם העסק מייצר מוצרים או בין אם הוא מעניק שירותים ללקוחותיו, כל עסק זקוק לתמונות תדמית ואווירה בכדי שיוכל להראות באתר העסק או בכל מדיה חברתית אחרת את מה שהוא עושה ובכך לחבר לקוחות אליו.

צילומי אווירה תדמיתי לעורכי דין במשרד

לצילומי תדמית בבית העסק אני מגיעה עם ציוד מקצועי נרחב כמו רקע לצילום, פלאשים, מרככים, רפלקטורים ומה שנחוץ בכדי ליצור תמונות מנצחות עבורכם ועבור העסק שלכם. 

המחיר עבור צילומי תדמית משתנה בהתאם לגודל הפרויקט. לשירותי הצילום שלי ניתן להוסיף מאפרת מקצועית וגם סטייליסטית בהתאם לרצון ולצורך. 

דוגמאות לצילומי תדמית נוספים שעשיתי ניתן לראות כאן. 

צילומי תדמית לעורכי דין במשרד
צילום תדמית של רופאה במרפאה

צילומי תדמית וסטיילינג

פעמים רבות כשלקוחה מתאמת איתי צילומי תדמית אנחנו גם מתכננות מה ללבוש לצילומים. זה מתחיל מזה שהלקוחה שולחת אלי תמונות של סטים של בגדים שהיא

עוד... »
צילומי תדמית לנשים של אירית תורג'מן מדריכת הורים

צילומי תדמית לנשים

אתחיל את הפוסט בזה שאני מאוד אוהבת צילומי תדמית לנשים עצמאיות מנהיגות שרוצות להגדיל את מאגר הלקוחות ולהרחיב את פעילות העסק – גם ברמה המקצועית

עוד... »
צילום תדמית של סלבינה עוז יועצת עסקית

צילום תדמית לעסק

אנחנו כבר יודעים שצילומי תדמית הם דבר הכרחי לכל עסק הרוצה להיחשף באפיקי השיווק האין סופיים שהעידן הזה מציע לנו.  אם אתם רוצים לעשות צילומי

עוד... »
צילומי לייף סטייל של טאוברד

מה זה צילומי מוצר?

האם יש לכם מוצר שאתם מוכרים או משווקים?    כן / לא האם חשוב לכם מה אנשים חושבים על המוצר שלכם כאשר הם נכנסים לפייסבוק,

עוד... »
נגישות