צילומי תדמית בבית העסק

אחד הדברים שאני הכי אוהבת בעבודתי הוא להגיע לבית העסק ולתעד שם את פועלם ועיסוקם של האנשים העובדים והמשקיעים את מיטב זמנם בו.

צילומי התדמית שאני מצלמת בבית העסק מטרתם לשווק ולפרסם את אותו עסק ולשקף ללקוחות הפוטנציאלים שנתקלים בו ברשת את האני מאמין של אותו עסק ואיך הוא יכול לעזור לאותו לקוח.

בין אם העסק מייצר מוצרים או בין אם הוא מעניק שירותים ללקוחותיו, כל עסק זקוק לתמונות תדמית ואווירה בכדי שיוכל להראות באתר העסק או בכל מדיה חברתית אחרת את מה שהוא עושה ובכך לחבר לקוחות אליו.

צילומי תדמית לעורכי דין - צילום לאתרים - LUV Photography

לצילומי תדמית בבית העסק אני מגיעה עם ציוד מקצועי נרחב כמו רקע לצילום, פלאשים, מרככים, רפלקטורים ומה שנחוץ בכדי ליצור תמונות מנצחות עבורכם ועבור העסק שלכם. 

המחיר עבור צילומי תדמית משתנה בהתאם לגודל הפרויקט. לשירותי הצילום שלי ניתן להוסיף מאפרת מקצועית וגם סטייליסטית בהתאם לרצון ולצורך. 

דוגמאות לצילומי תדמית נוספים שעשיתי ניתן לראות כאן. 

צילומי תדמית לעורכי דין - צילום לאתרים - LUV Photography
צילום לייף סטייל - LUV Photography

מה זה צילומי מוצר?

האם יש לכם מוצר שאתם מוכרים או משווקים?    כן / לא האם חשוב לכם מה אנשים חושבים על המוצר שלכם כאשר הם נכנסים לפייסבוק,

עוד... »
צילום לייף סטייל - LUV Photography

התבוננות

פעם בתחילת דרכי כצלמת הייתי ממש הולכת על קצה האצבעות כמו חתולה כדי שלא ירגישו בנוכחותי, הייתי מסתכלת מהצד על הדברים ורוצה לתפוס אותם איך

עוד... »
צילומי תדמית לנשים - צילום לאתרים - LUV Photography

צילומי תדמית בבית העסק

אחד הדברים שאני הכי אוהבת בעבודתי הוא להגיע לבית העסק ולתעד שם את פועלם ועיסוקם של האנשים העובדים והמשקיעים את מיטב זמנם בו. צילומי התדמית

עוד... »
נגישות